Jak konzultace probíhá?

Poté, co se rozhodnete mne zkontaktovat a domluvíme si datum a čas konzultace. Vyměníme si skype kontakty a v daný čas vám napíšu, že jsem připravena. Nebo vy mě. 

Předpokladem, aby byla hodina úspěšná je, že bude fungovat internetové připojení. V současné době funguje Skype v 95% případů úplně bez chyby. Ve zbývajících se občas (1-3 x ) na pár sekud během hodiny zadrhne. V takovém případě si zopakujeme, co nám vzájemně z komunikace vypadlo. Ve 1-2 % se mi stalo, že jsme museli hovor celý přerušit a zavolat si znovu. 

V případě, že se spojíme na základě vážného problému, dáte mi také telefonní číslo, na které vám budu moci zavolat, pokud by internetové spojení náhle vypadlo. 

Co můžete udělat proto, aby spojení fungovalo co nejlépe? 

Sedněte si blíže k wifi zdroji, tak aby mezi vámi a wifi přístrojem pokud možno nebyl jiný přístroj napájený elektrikou. 

Zavřete se v pokoji, tak abyste nebyli nikým z obyvatel domu, nebo bytu rušeni. 

Jak probíhá samotné poradenství? 

Uvedete mne do problému, který chcete řešit. Já se nejdříve vyptám na podrobnosti, které se vaší situace týkají a mohly by mít vliv na to, jak se cítíte. Vy vyprávíte, já poslouchám. V průběhu hovoru by se začne skládat obrázek toho, jak se mi váš problém jeví z mé strany. Budu se ujišťovat, že si v průběhu vašeho vyprávění rozumíme, že vás dobře chápu. Jakmile ucítím možnost dokreslit něco, co se jeví nezávislému pozorovateli, řeknu vám o tom. Pomalu vaši záležitost společně rozmotáme a rozprostřeme před vámi, tak abyste měli možnost se zorientovat a zahlédnout pro sebe možnosti řešení. 

Jak dlouho poradenství trvá?

Záleží na tom, s čím přicházíte. Krizová intervence může trvat 1- 5 sezení, podle rozsahu problému. Dlouhodobější poradenství vás provází na cestě změnou osobnosti, návyků, změny povolání. Mezi jednotlivými schůzkami může být týden, nebo delší čas. Cílem je, abyste si život užívali co nejlépe, spokojeni se svým světem a sami se sebou. 

Jak se objednat? 

napište mi zprávu a doladíme termín, který nám oběma bude vyhovovat s ohledněním na vaši potřeby a časové pásmo. 

SKYPE KONZULTACE