ŽÍT V CIZINĚ JE SKVĚLÝ,
ALE NĚKDY HODNĚ NÁROČNÝ 

"Tak moc jsem si přála sem přijet, ale teď si to tu nějak neužívám...Nechápu to..."

"Někdy mi přijde, že to snad už ani nejsem já..."

"Vím, že mám na víc...teď ale, jakobych přešlapoval na místě..."

SKYPE PORADNA

Výhodou poradenství na dálku je bezpečí a komfort vašeho domova, v jazyce, ve kterém se umíte vyjádřit nejlépe. Rozumím nejen vašim slovům, ale i kultuře a zkušenostem. Prošla jsem podobnou cestou jako vy.
 
Jak konzultace probíhá?
 POMÁHÁM ČECHŮM A SLOVÁKŮM
 V ZAHRANIČÍ
PŘEKONAT POTÍŽE SPOJENÉ SE  ZMĚNOU
KULTURY, RODINY A PŘÁTEL ​

Ahoj, já jsem Jana

Rozhodli jste se odejít ze své země, a žijete mimo svůj původní domov? Změnili jste kulturu, bydliště, řeč, a také nároky prostředí na vás. Možná si ani neuvědomujete, jak jste odvážní. To, co pro Vás bylo doma samozřejmé teď stojí úsilí. Některých věcí si vážíte až nyní. 

Musíte ze sebe hodně vydávat a možná nemáte čas dočerpávat. Možná se vaše očekávání naplňují pomaleji,n ež jste si mysleli, nebo se zdá, že se vůbec nenaplňují. Máte strach, že se to nepovede, že to nezvládnete, že se neposunujete. Možná chybí správná práce, možná vám chybí parta přátel jako tomu bylo doma, nebo to s partnerem teď přestává fungovat. 

Zastavte. Nadechněte se. Pochvalte se za to, co už jste zvládli. Jste přesně tam, kde máte být. Jste v situaci kterou řeší většina cestovatelů, kteří se rozhodli pro dobrodružství. Řeší se přátelé, intimní vztah, pocit domova, smysluplná práce. 

Pojďte se mnou dát chaosu řád a srovnejte si, čím je třeba začít. Mám velmi podobné zkušenosti. Za 1-5 sezení se dá hodně ujasnit, získat náhled, strukturovat zamotanou situaci, začít chápat, co se uvnitř vás děje. Ozvěte se, těším se na váš příběh. 

NABÍDKA SLUŽEB