SPLNILI JSTE SI SEN, PŘESTĚHOVALI SE DO ZAHRANIČÍ, ALE ZTRATILI RADOST?  

POMOHU VÁM JI VRÁTIT.

Living abroad is a non-transferable self-experience. However, there are moments when it turns out to be very challenging, and there is no shame to admit it when you one sometimes can't cope with it alone. So let's meet and give the chaos a structure. Your first session can already relieve you, and help clarify some essentials.

SKYPE PORADNA

Výhodou poradenství na dálku je bezpečí a komfort vašeho domova, v jazyce, ve kterém se umíte vyjádřit nejlépe. Rozumím nejen vašim slovům,

ale i kultuře a zkušenostem. Prošla jsem podobnou cestou jako vy.

 

Jak konzultace probíhá?

POMÁHÁM ČECHŮM ŽIJÍCÍM
 V ZAHRANIČÍ
PŘEKONAT POTÍŽE SPOJENÉ SE  ZMĚNOU
KULTURY, RODINY A PŘÁTEL

Ahoj, já jsem Jana

Rozhodli jste se odejít ze své země, a žijete mimo svůj původní domov? Změnili jste kulturu, bydliště, řeč a také nároky prostředí na vás. Možná si ani neuvědomujete jak jste odvážní. To, co pro Vás bylo doma samozřejmé teď stojí úsilí a některých věcí si vážíte až nyní. 

Musíte ze sebe hodně vydávat a možná nemáte čas dočerpávat. Možná se vaše očekávání naplňují pomaleji, než jste si mysleli, nebo se zdá, že se vůbec nenaplňují. Máte strach, že se to nepovede, že to nezvládnete, že se neposouváte. Možná chybí správná práce, možná vám chybí parta přátel jako tomu bylo doma, nebo to s partnerem teď přestává fungovat. 

Zastavte. Nadechněte se. Pochvalte se za to, co už jste zvládli. Jste přesně tam, kde máte být. Jste v situaci, kterou řeší většina cestovatelů, kteří se rozhodli pro podobné dobrodružství. Řeší se přátelé, intimní vztah, pocit domova, smysluplná práce. 

Pojďte se mnou dát chaosu řád a srovnejte si, čím je třeba začít. Mám velmi podobné zkušenosti. Za 1-5 sezení se dá hodně ujasnit, získat náhled, strukturovat zamotanou situaci, začít chápat, co se uvnitř vás děje. Ozvěte se, těším se na váš příběh. 

OSOBNOSTNÍ ZMĚNA 

NABÍDKA SLUŽEB

​ŘEŠĚNÍ KRIZE

Poradenství v oblasti života v zahraničí. V 1-5 sezeních se zorientujete ve své situaci. Utřídíte si vaše východiska, přání a cíle. Do chaosu vneseme společně řád. Své dobrodružství si budete opět užívat.

60 min.    650,- Kč

36,- AUD

25,- €

KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

Máte zkušenosti, dovednosti, ale děláte práci, která vás nenaplňuje. Společně znanalyzujeme vaše možnosti a vytvoříme strategii, která vás dovede k cíli. 

60 min.   800,- Kč

40,- AUD

30,- €

 
 

O PRÁCI SE MNOU ŘEKLI... 

Získala jsem větší sebevědomí, že některé kroky dělám správně. 

Díky za dodání podpory..." 

Dáda / 30 let/ Brisbane

Po konzultaci se cítím, že to, co se na mne valilo, se teď dá zvládnout.

Cítím se sebevědomější, silnější...”

Iva /32 let  / Sydney

"Jsem rád, že jsem dostal nejen podporu, ale i zpětnou vazbu na některé moje povahové rysy, které mi brání v úspěchu."

Jakub /26 let / Glasgow